Новини

Всі новини
2018-06-10

Жінки-активістки «Самопомочі» в Горішніх Плавнях провели флешмоб до Дня друзів. У міському парку на літній сцені вони влаштували ігри та розваги для дітей на свіжому повітрі. А потім – провели конкурс малюнків на асфальті.

Солодкими подарунками учасників забезпечив депутат міської ради Петро Кучер.

Радісно те, що свято заздалегідь ніхто не анонсував, але участь у ньому взял зо два десятки дітлахів.
Жодна з організаторок до цього часу не мала досвіду аніматора, але жінки вирішили випробували себе і впоратись власними силами. Партійка Олена Ляшенко зіграла на святі загадкову фею. Разом з донечкою Ганнусею вона проводила конкурс загадок і роздавала призи переможцям.

Отримала велике задоволення – діти залюбки грали у звичайні рухливі ігри, спілкувалися, – каже Олена. – Видно, що дітям бракує уваги з боку дорослих, які не часто організовують для них розваги у вільний час.

Потім діти танцювали у стилі лайн-денс разом з 11-річною акторкою СашеюТурчевою. Дівчинка показувала прості танцювальні рухи, які під музику повторювали менші діти.

IMG_0862

За кілька хвилин тренування маленькі танцюристи стали у ланцюжок і весело потанцювали парковою доріжкою. Потім була спортивна хвилинка. Ігри з м’ячем організувала адміністратор осередку Наталя Попович. IMG_0872

Активіст партії Дмитро Гребельний провів конкурс малюнків на асфальті й допоміг дітям поміркувати про те, що таке дружба. У підсумку на доріжках парку діти намалювали: порізану на дрібні шматочки для кожного друга велику піцу, кавун та торт, сонечко з веселими хмаринками та юрбу восьминіжок, що тримають одне одного за руки.

IMG_0888

Дві години розваг пролетіли дуже швидко. Усі учасники флешмобу отримали солодкі подарунки.

Я вдячний нашім жінкам, які придумали і провели цей захід, заохотили до рухливих ігор усіх дітей, які того вечора були у парку, – каже голова осередку, депутат міської ради Петро Кучер. – Ми готові підтримати й інші ініціативи, які стосуються культурного життя міста та організованого дозвілля для дітей.