Новини

Всі новини
2018-12-10

Турнір з бейблейдів став фішкою “Самопомочі” на Полтавщині

8 грудня – Гадяч, 9 грудня – Миргород стали центрами шаленого Бейблейд-турніру. Більше 300 учасників з двох районних центрів Полтавської області прийшли позмагатися за звання кращого блейдера міста. Більше 4 годин тривала захоплююча гра. Організувала змагання ПП «Об’єднання «Самопоміч». Було гаряче від дитячих емоцій і тепло від того, як малечу підтримували батьки.

Дорослі не тільки вболівали, а й вигадували стратегії, підбадьорювали, втішали у разі програшу. Чесно скажу, ми вже не вперше проводимо подібні турніри, але ось такого родинного, щирого в нас ще не було, – каже один із співорганізаторів, Дмитро Усов.

На арени учасники виводили блейди з різних сезонів гри, відомої в Японії ще з 1999 року. Головною умовою було лише щоб бей був з незаборонених і розпадався на кілька частин.

Сьогодні – я щасливий, бо в нас в місті таке організували! Правда, шкодую з того, що вибув з першого туру. Але залишився підтримати друзів, що дійшли до суперфіналу. Чекаю наступної гри, – каже маленький Гліб.

Турнір відбувався на трьох аренах, облік переможців вели як професійні судді, так і активісти місцевих осередків.

Звісно, не всі учасники могли стати абсолютними переможцями. І це нормально, бо в нас таки ж змагання! Призовими були лише три місця. Їх посіли Сусло Максим, Дудов Давід та Кошовий Владислав – у Гадячі. Та Дмитро Носик, Микита Гуляєв та Дмитро Рудич у Миргороді. Вони зможуть обрати собі у якості призів фірмові нові бейблейди до колекції. Решта ж учасників (котрим пощастило цього разу менше) також не залишилися без уваги: вони одержали грамоти та заохочувальні призи, як подяку за участь у турнірі. Дуже приємно, коли по завершенню нас запрошували приїхати ще. Значить, свято вдалося, – радіють організатори.   

По завершенню турніру малечу запросили до чаювання.