Новини

Всі новини
2018-12-31

Снігову гірку збудувала “Самопоміч” для полтавської малечі

Якщо комунальникам та автомобілістам передноворічні снігопади не додали святкового настрою, то нам – навпаки! Адже ми щороку чекаємо снігу щоб запустити вже традиційний проект “Подаруй дитині усмішку”! Отож, ми вдячні природі за цю неочікувану радість, бо маємо змогу знову побудувати у центрі міста для малечі гірку!

Цього року ми будуємо гірку вєе втретє. І якщо попередні два роки снігова гірка на Театральній площі була своєрідною відповіддю на бездіяльність комунальників, то нині – це просто продовження гарно-ї традиції. До речі, для тих, хто ще не помітив – взимку 18-19-го наша гірка в Корпусному саду, – каже очільник Полтавського обласного осередку “Самопомочі” Кущинський Вячеслав.

Приємно й те, що цього року до ініціативи “Самопомочі” долучилися полтавці, котрі прийшли допомагати робити гарну справу. Загалом нарахували близько сорока будівничих, що працювали не покладаючи рук близько 10 годин.

Якщо попередні два роки ми будували ситуативно й спонтанно, то цього року ретельно все спланували. До речі, дуже хочемо подякувати ПАБ Beer House – корпусный парк – саме вони забезпечили фінальний етап будівництва – дозволили підключитися до їхнього водопостачання та залити гірку водою, щоб краще ковзала, – розповідає голова міського осередку Ігор Окіпнюк (Igor Okipnyuk), що теж ні на мить не полишає лопати.

За архітектурну частину (бо ж головна вимога до гірки – безпека малечі) відповідав професійний інженер компанії Полтава-СКІ фахівець з розробки проектів багатьох гірськолижних комплексів України та закордону, Сергій Ночовний.
Каже: “Цього року ми збудували роздвоєну гірку – одна поряд іншої – щоб малеча могла влаштовувати перегони. Намагаємося щоразу додавати якийсь новий архітектурний елемент, щоб маленьким полтавцям було цікаво”.

Також подяка Dmitro Laptev та помічникам з Полтавська Січ – активно допомагали на будівництві.
Олександр Скрипай підсумовує: “Гарна командна робота! Це надихає на 200%! Спільнодія – то неймовірно потужна сила громади!”

Будували у суботу, а вже сьогодні полатвська малеча мала змогу випробувати снігову конструкцію на міцність.
“Гірка й справді виправдала свою назву – ми подарували дітям чимало посмішок”, – жартує Даша Страшко, голова Молодіжне крило “Об’єднання “Самопоміч” – Полтава. До речі, наша молодь дуже активно долучилася до будівництва й гарно мотивувала будівників своїм азартом та веселим сміхом.

Побільше б таких ініціатив у Полтаві. Побільше б гарних прикладів і чогось такого, що зроблено просто для людей. Це дивує й надихає водночас. З такими людьми в України не все втрачено, – каже мама п”ятирічної Соні, Наталя.

А нам, власне, тим, хто задумав і втілив ідею гірки з назвою “Подаруй дитині посмішку” більшої дяки й не треба…