Новини

Всі новини
2019-02-16

“Щоб розвивати економіку треба знизити податкове навантаження”, – Садовий у Полтаві

Андрій Садовий також мав у Полтаві зустріч з працівниками меблевої фабрики Lori UA. Це унікальне підприємство, що працює з 1997 року. Починалося все з невеликої майстерні по обробці деревини, яка спеціалізувалася на столярних виробах. Згодом було обрано стратегічний напрямок, який полягав у виготовленні продукції лише з екологічних та натуральних матеріалів. Рік за роком підприємство нарощує свою потужність. Використовують німецькі технології, працюють на українському та європейському ринках.
Про деревину говорили фахово, бо ж з матеріалом для виготовлення меблів в Україні чимало проблем.

У 2017 р. 2 млн.тонн кругляка вивезли з України. Під виглядом дров. З митниці виїхали 443 кг дров в світ. Решта загубилася в бермудському трикутнику митниці. Вивозять деревину, закордон їдуть працювати наші люди. Зрештою, в Україну ввозять меблі значно дорожче, ніж и б могли виготовляти тут, — розповів Садовий.

У Румунії, Польщі підприємці отримують державні кредити на розвиток бізнесу під 2% річних. В Україні — ставка 21-22%.

Щоб розвивати економіку треба знизити податкове навантаження, зробити доступними кредити. Це дасть змогу платити «білу» зарплату, створювати нові робочі місця. Тоді людина буде впевнена в завтрашньому дні і буде вільно себе почувати, — дає алгоритм Садовий.

Загалом, працівників підприємства цікавили й загальнодержавні речі: війна, мир, доля Криму, методи протидії монополізації та корупції.