Новини

Всі новини
2019-02-15

“Робити комфортними міста, щоб люди не шукали щастя деінде”, – А. Садовий у Кременчуці

Сьогодні Кременчук приймає гостей. Андрій Садовий завітав до виробничих підприємств та провів відверті бесіди з людьми. Мешканці міста із задоволенням і натхненням долучились до зустрічі в форматі “Какао розмови” та, смакуючи гарячим і смачним какао, поспілкувались з Андрієм Івановичем. Під час бесіди кожен бажаючий мав можливість задати те питання, яке його турбує. Виявилося, що турбує всіх одне – низький рівень життя і соціальне забезпечення.

В стороні також не залишилось питання медицини. Під час візиту до Кременчуцького обласного госпіталю для ветеранів війни Андрій Садовий зустрівся з керівником, колективом та пацієнтами.

Пані Катерина відвідала школу при церкві, поспілкувалась з діточками та трудовим колективом. Катерину, як мати, звичайно цікавлять мрії дітей, та як вони бачать своє майбутнє. І як виявилося, діти мріють не про майбутнє в нашій Україні, а гарне життя закордоном: покинути свою Батьківщину за відсутності перспектив. І це є дуже прикро і сумно.

Підсумком дня стала зустріч #Publictalk з мешканцями міста. 
Під час зустрічі обговорили болючу тему всієї України – сміття. Не обійшли стороною розвиток всіх міст України, на прикладі та досвіду Львова. Гострим питанням стало створення робочих місць. Андрій Іванович закликає мерів робити комфортними міста, щоб люди не шукали щастя в інших містах та країнах. І це по силам управлінцям. Багатьом містам треба провести багато роботи за для комфорту своїх мешканців.
Звісно, мешканці турбуються проблемами міста, з якими вони мають справу щодня. Кожен з присутніх мав можливість задати своє питання Садовому та отримати у відповідь його бачення вирішення проблеми.

Є над чим працювати…

Будьте мудрими, вірте в свої сили і робіть те, що Ви можете зробити сьогодні для перемоги!