Новини

Всі новини
2018-12-20

АКТИВІСТИ ЛУБЕНСЬКОГО ОСЕРЕДКУ ТЕЖ СТАЛИ ПОМІЧНИКАМИ СВЯТОГО МИКОЛАЯ

Вже третій рік поспіль команда лубенського осередку «Самопомочі» вітає багатодітні та малозабезпечені родини з днем Святого Миколая. Натхненником такої іде стала Людмила Глущенко, а прихильники та активісти осередку охоче її в цьому підтримали.

Для того аби робити добро необхідне бажання душі, а не просто потреба. Справжнє добро робиться легко, від чистого серця. Так вже складається життя, що є заможні родини, а є більш бідніші, де дітки не зможуть отримати від своїх батьків достатньо подарунків. Тому хочеться для них зробити свята казковими і подарувати частиночку своєї уваги, – розповідає Людмила Глущенко, депутат лубенської міської ради IV скликання.
Кожен з нас знає, що таке добро і хоче, щоб в його житті добра було якомога більше. Головна мета подібних заходів – повернути зневіреним дітям віру у те, що мрії здійснюються і що поділитися своїм теплом може кожен з нас. Так склалося, що цього року ми привітали не лише діток. Якраз в День Св. Миколая на гарячу лінію осередку зателефонувала дівчина, і запитала чи зможемо ми привітати  самотню літню жіночку, вона мешкає на 4-му поверсі і взагалі не виходить з квартири. Ми охоче погодилися, адже старенькі люди вони як і діти, прагнуть уваги. Тому на наступний рік  думаю запровадити ще одну традицію, вітати крім діточок і одиноких літніх людей, – ділиться враженнями Валентина Балога, журналіст осередку.