Новини

Всі новини
2019-04-26

Д. Сенчакович: “Прозорий аукціон для комунальних приміщень має стати нормою”

Продати на аукціоні, а не просто віддати на приватизацію комунальне приміщення за адресою вул. Соборності, 6 у Полтаві запропонували представники фракції “Самопоміч”. Правку до проекту рішення подав Дмитро Сенчакович. Нагадаємо, раніше у цій старій двоповерховий споруді знаходилося відділення “Укрпошти”. Підприємець, який орендує його зараз, підтримує будівлю у робочому стані, хоча це непросто. Однак це все ж не привід віддавати приміщення на приватизацію без аукціону, вважають наші депутати. Тим більше, що досвід першого в Полтаві земельного аукціону, який відбувся вчора, свідчить: для бюджету така форма продажу вигідніша. Так, вартість з’вчорашнього лоту вдалося збільшити вдвічі.
Ця пропозиція не отримала підтримки депутатської більшості. Однак, оскільки депутати від “Самопомочі” та деякі інші при цьому не проголосували за проект рішення про перелік об’єктів комунальної власності, що підлягають приватизації у 2019 році, де серед інших і була будівля по Соборності, 6, то воно залишилося неприйнятим. А отже, приватизації колишнього відділення “Укрпошти” не буде.
Цікаво тільки, чому для депутатів, які наполягали на приватизації без аукціону, інтереси громади стоять явно далеко позаду інтересів одного підприємця…