Новини

Всі новини
2019-02-25

Депутати місцевих рад від “Самопомочі” вчаться якісному управлінню

Представники від Лубенського осередку «Самопомочі» – депутат Лубенської міської ради Максим Муха та голова осередку, депутат Лубенської міської ради Олександр Карпець, пройшли відбір до навчального семінару, який присвячений європейсько-українському досвіду роботи місцевих депутатів.
Проходив всеукраїнський семінар в Києві, та тривав три дні з 22 по 24 лютого 2019 року. Організований Інститутом Політичної Освіти (Україна) та Robert Shuman Institute (Угорщина). Семінар зібрав депутатів місцевих, обласних, районних рад та рад ОТГ, які представляли не лише різні міста, а й різні політичні сили.

На семінарі було презентовано європейський та угорський досвід місцевого самоврядування на прикладі міста Будапешта, а також практика підтримки місцевого самоврядування Європейським парламентом. Розглядали безліч цікавих тем в сфері законодавства, судочинства, в сфері боротьби з корупцією. Три дні виявилися доволі інформативними та корисними, оскільки було багато прикладів практичних, а не лише теорія. Дякую Інституту Політичної Освіти та його експертам за чудовий семінар, нові знання та досвід, – ділиться враженнями Максим Муха