Новини

Всі новини
2019-04-14

Друга толока в Гришкиному лісі: команда в дії!

Друга толока у Гришкиному лісі зібрала близько 50 учасників. А вони, в свою чергу, зібрали більше сотні мішків сміття! І це попри різке зниження температури повітря, і погоди, за якої хочеться лише загорнутися у теплий плед і не випускати з рук чашки з теплим чаєм).
Та в Полтаві купа небайдужизх людей! Настільки, щоб йти й робити щось не задля своєї потреби чи необхідності родини, а заради спільного блага, краси рідного міста.

Я була здивована, але приємно: прийшли мами з маленькими дітками, мешканці з мого будинку, друзі. Це, таки, варте поваги! І взагалі, завжди приємно проводити час у компанії позитивних, небайдужих людей, – каже Вікторія Головашич вона на подібному заході вперше.
Учасники толоки цього разу прибирали смугу лісу, що поєднує новобудови й двори по вул.. Латишева та вихід до школи-гімназії №32. Члени Молодіжне крило “Об’єднання “Самопоміч” – Полтава пофарбували поручча містка, що збудували минулого разу.

Окрім активу Полтавської «Самопомочі», до організації прибирання долучилися власниця готельно-ресторанного комплексу «Палаццо» Олена Шуліка (вона також привезла тим, хто працював, смачнючих пиріжків та ватрушок) та господар ПАБу “Гришкин ліс” Павло (пригощав всіх, хто змерз та втомився гарячою кавою).

Після завершення прибирання усі разом смакували смачним гуцульським баношем, котрим, прямо з вогню, частувала Екатерина Доровских.
Віримо, що мешканці мікрорайону будуть підтримувати чистоту у лісі, та прибиратимуть після своїх пікніків.