Новини

Всі новини
2018-07-07

Дзюдо в Горішніх Плавнях

Петро Кучер

Осередок «Самопомочі» в Горішніх Плавнях підтримав проведення відкритої першості міста з дзюдо, присвяченої першопрохідцям та ветеранам спорту. Дітей запросили на змагання з Кременчука, Світловодська, Малої Виски, Олександрії та Полтави.

Голова осередку партії, депутат міської ради Петро Кучер взяв участь у відкритті змагань.

 

Дзюдо – один з найбільш улюблених видів спорту в Горішніх Плавнях. Крім спортивних шкіл, у місті діє ще кілька клубів цієї боротьби, створених батьками та ентузіастами. Тож молоде покоління борців підростає постійно, але до змагань поза межами рідного міста потрібно навчитися перемагати на власному татамі. Тому нова, додаткова першість влітку, стала у нагоді.

4

Понад 200 дітей з батьками і тренерами прийшли боротися за звання кращих. Ветеранам спорту та будівництва міста діти вручили квіти перед початком змагань.

9

У своїй промові Петро Кучер подякував ветеранам за будівництво Горішніх Плавнів, тренерам за достойне виховання молодих спортсменів і побажав перемоги сильнішим.

10

За підсумками змагань перемогу у командній першості здобули вихованці клубу «Елефант». Наступні відкриті змагання у Горішніх Плавнях пройдуть восени.