Новини

Всі новини
2019-02-15

#КакаоРозмови з Андрієм Садовим у Полтаві

Учора #КакаоРозмови з Садовим у Полтаві стали приводом для порушення низки важливих та болючих для мешканців міста, тем.
Зокрема, полтавці цікавилися думкою про долю Кадетського корпусу (який, як ми знаємо, передано під опіку державної судової адміністрації).

Я вважаю, що в приміщенні Кадетського корпусу має бути військове училище. Тут мають вчитися діти учасників війни на Сході, для них мають бути обов”язкові преференції. Робити там суддівські хороми – недоречно”, – висловив свою думку Андрій Садовий.

Обговорили також проект будівництва сміттєпереробного заводу у Полтаві.

Я переконаний, що кожне обласне місто має збудувати свій сміттєпереробний завод. Євросоюз готовий під це давати гранти. Коли матиму честь бути Президентом, я допомагатиму містам, бо маю досвід Львова. Але цей процес тривалий. Якщо сьогодні розпочнете, то років через 4 у вас запрацює завод.

Люди старшого віку питали про підвищення пенсій.

Сьогодні в Україні 11 млн. пенсіонерів і 16 млн. працюючих. Забезпечити гідний рівень пенсій для людей, котрі цього заслужили своєю багаторічною працею, можна лише за умови зростання ВВП країни, розвитку економіки. Коли країна буде мати стабільне виробництво, підприємці матимуть змогу платити “білу” зарплату, тоді буде можливість говорити про гідну пенсію.

А. Садовий спілкувався з полтавцями близько години. Про авторський рецепт приготування какао, та чому саме какао, а не інший напій, сказав так:
“Кава – то дорого. Чай – банально. А какао я дуже люблю. Воно корисне для мозку. Часто вдома готую. У рецепті – якісне молоко і решта продуктів. Мінімум цукру. А от “родзинку” збережу в таємниці”.
Допомагала розливати какао дружина Катерина Кіт, котра завжди поруч.