Новини

Всі новини
2018-05-05

“Найбільша наша цінність і мета – завершити ту справу, заради якої почали цей шлях у 2014 році”, – О. Лаврик

Найбільша наша цінність і мета – завершити ту справу, заради якої почали цей шлях: вибудувати якісну країну, зберегти національні інтереси на міжнародній арені, зростити економічний потенціал. При цьому – не боятися конкурентів, співпрацювати з іншими, заради досягнення мети. О. Лаврик.

4 травня Полтаву з робочим візитом відвідав голова виконавчого комітету політичної партії “Об`єднання “Самопоміч”, депутат Верховної Ради, Олег Лаврик. Мав кілька зустрічей з представниками бізнесу, ввечері – зустрівся з активом Полтавського міського осередку. Говорили про проекти та ініціативи “Самопомочі” на найближчий рік: “патріотичне кіно просто неба”, просвітницькі зустрічі медиків з людьми, започаткування центрів з перерахунку пенсій.

Найбільшим гальмом розвитку країни нині є корупція на всіх рівнях – від дитсадка до моргу. Маємо використати всі ніструменти, що маємо, заради того, щоб її здолати, – акцентував О. Лаврик.

учасники зустрічіОкрім того, важливою темою для обговорення стало покращення ефективності роботи осередків області.

Люди мають на практичному рівні відчувати, для чого їм “Самопоміч”. Заради цього, треба вибудувати ефективне поле для комунікації поміж собою для професійного середовища, – націлює О. Лаврик.

На рівні практичної комунікації звучали питання створення та якісного управління ОСББ, контролю за ремонтами доріг, роз`яснення медичної реформи та питання вакцинації, урегулювання роботи транспортної галузі міста, взаємодія з учителями та покращення навчально-виховного процесу у школах.