Новини

Всі новини
2019-04-18

Позиція фракції “Самопомочі” щодо ймовірного звільнення О. Шамоти з посади секретаря міськради

Найближчій сесії у квітні пророкують увійти в історію черговим «двірцевим» переворотом. Частина депутатів ініціюватиме звільнення О. Шамоти з посади секретаря міськради. «Самопоміч» не підтримає це рішення. Чому? Пояснив голова фракції Дмитро Сенчакович.
– Свого часу ми голосували «за» звільнення О. Мамая та О. Деркач з займаних ними посад міського голови та секретаря. Тоді у владі міста панував тотальний безлад, рішення на сесії ухвалювали наосліп. У місті панувало беззаконня, дозволи на будівництво будинків чи зведення МАФів видавалися з порушенням усіх норм, за “особистий інтерес”, сфера ЖКГ була у занепаді, розвиток ОСББ та інших громадських ініціатив свідомо блокувався чи ігнорувався. Зараз стало все набагато прозоріше, з’явився час на обговорення проектів рішень. Нині “розгрібаємо” наслідки тієї безгосподарності та особистої вигоди, але обличчя Полтави таки поступово змінюється. Звісно, зауваження є до всіх. Бо ж, фактично, кожен заступник відчуває себе мінімером (за відсутності чинного мера) згідно розподілу обов’язків, а в О. Шамоти – обмежені повноваження, щоб це нівелювати. Але точно знаємо одне: позитивні зміни відбуваються.
Решта депутатів фракції також поділяють цю думку. Dmytro Laptevдодає:
– Безкінечні зміни голів, секретарів, заступників не несуть нічого хорошого для міста. Полтаві треба забезпечити сталий розвиток. Нарешті всі рішення ухвалюються демократично, на обговореннях у фракціях. Враховуються різні думки і підходи.
І це найголовніше. Тому бажання деяких депутатів фракцій поставити свого кишенькового секретаря призведуть до повернення фактично часів Мамая.