Новини

Всі новини
2018-07-02

Проект з безпеки дорожнього руху “Мамина школа” в Горішніх Плавнях набирає популярності

мамина школа

Активісти «Самопомочі» в Горішніх Плавнях провели урок з повторення правил дорожнього руху для учнів молодших класів. Заняття підготували мами дітей, які навчаються в школі №6. На уроці використали розмальовки, які виготовлені у центральному офісі «Самопоміч».

Діти, ми вас любимо і дуже за вас хвилюємось, тож ця розмова для нас дуже важлива, – з цього почала Наталя Попович заняття з правил дорожнього руху у 2-Є класі школи №6.

Це клас підсиленої педагогічної корекції, де навчаються діти з усього міста. Зранку і по обіді вони переходять по кілька доріг, щоб дістатися місця навчання. Тож розмова зайвою не була. Діти складали дорожні знаки з пазлів, відгадували кросворд і грали у вікторину з ПДР. Кожний отримав солодощі, а на домашнє завдання – повчальну розмальовку від «Самопомочі», щоб вдома з батьками ще раз повторити правила.

Ідея такого уроку належить нашим жінкам, – пояснив голова осередку Петро Кучер. – Вони мають дітей молодшого шкільного віку, вони мами, котрі не лише хвилюються за них, але й готові дітей (і своїх, і їхніх однокласників) навчити. Вони самі розробили урок, домовилися зі школою. Вважаю, що така «Мамина школа» матиме успіх і продовження у місті, тож готов підтримати батьків, які хочуть провести виховні години в своїх школах з актуальних тем.