Новини

Всі новини
2018-06-12

Процедуру відкликання депутатки-зрадниці С.Бондарєвої розпочато успішно!

Сьогодні о 17:00, по вул. Європейській, 49 у м. Полтава відбулися збори виборців. Простою більшістю голосів полтавці підтримали потребу відкликання депутатки, висловивши недовіру С. Бондарєвій, як представниці своїх інтересів у міській раді. Далі – рішення за ТВК та збір підписів. Але справу зрушили з мертвої точки! За це величезна подяка усім небайдужим, хто прийшов сьогодні на збори та підтримав відкликання своїм голосом. Зареєстрованих – набагато більше ніж вимагає закон (у законі прописана цифра у 300 чол.).

ОФІЦІЙНЕ ЗВЕРНЕННЯ МІСЬКОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ “ОБ”ЄДНАННЯ “САМОПОМІЧ” ДО ГРОМАДИ МІСТА

С. Бондарєва висувалася міською організацією політичної партії «Об’єднання «САМОПОМІЧ» та була обрана людьми для реалізації програми партії в Полтавській міській раді. Вона поділяла головні принципи партії та ставила перед собою мету сприяти ухваленню таких рішень, котрі покликані забезпечити в Полтаві порядок. Кінцевим підсумком сукупної роботи фракції мало стати подолання корупції, що панувала в місті, запровадження відкритого, раціонального використання бюджетних коштів, залучення інвестицій, сприяння розвитку міста, та покращення добробуту його мешканців.
С. Бондарєва обіцяла й виборцям, і однопартійцям працювати над тим, щоб зробити витрати міського бюджету прозорими, а звіти про них – відкритими для контролю громади, котра наповнює гаманець міста своїми податками. Працювати над тим, щоб кожна гривня була витрачена максимально ефективно, а не стала копійкою до мільярду міського голови-корупціонера. Депутатка мала відстоювати інтереси громади, не допускати дерибану земель та ресурсів.
FB_IMG_1528822670170Натомість, для депутатки С. Бондарєвої принцип особистої вигоди, та вигоди родини з використанням депутатського мандату, стали вирішальними під час голосувань в Полтавській міській раді. На березневій сесії, що передувала виключенню С. Бондарєвої з фракції «Самопомочі», депутатка проігнорувала рішення дорадчої ради, у якій брала участь і погоджувала голосування з принципових питань своїм підписом.
На всіх подальших сесіях вона серед тих, хто підтримує нераціональне використання бюджетних коштів, в тому числі «вливання» в неякісний ремонт доріг і підземних переходів, псевдо благоустрій міста, надання дозволів на будівництво десятків нових МАФів, знищення історичного центру міста внаслідок хаотичної забудови, намагання знищити Прирічковий парк всупереч інтересам громади. Ухвалення таких рішень призводить до масових акцій протесту та заворушень.
Крім того, порушуючи ст. 10 Закону України «Про статус депутатів місцевих рад» депутатка С. Бондарєва належним чином не вивчає громадську думку та потреби територіальної громади, не інформує виборців про роботу міської ради та її органів про виконання планів і програм економічного та соціального розвитку, інших місцевих програм, місцевого бюджету, рішень ради та доручень виборців. Депутатка С. Бондарєва втратила зв’язок з депутатською фракцією в міській раді та партією, котра її висувала, не виконала її програму та не виправдала довіру виборців.
Відтак, ми, представники міської організації політичної партії «Об’єднання «САМОПОМІЧ», вважаємо неприйнятною таку поведінку депутата, зраду принципів, та інтересів громадян. Просимо підтримати нас у прагненні очистити ряди депутатів Полтавської міської ради від зрадників, та відкликати депутатку Полтавської міської ради С. Бондарєву.