Новини

Всі новини
2019-04-09

Прибудову до кінотеатру Котляревського таки знесуть. Перемога “Самопомочі”

Суд визнав законним рішення Полтавської міськради про скасування паспорту прив’язки у справі забудови території біля екс-кінотеатру імені Івана Котляревського та зобов’язав забудовника, ТОВ «Старнайт», демонтувати прибудову.

– ТОВ «Старнайт» зверталося із судовим позовом про скасування нашого рішення про анулювання паспорту прив’язки. Було рішення анулювати паспорт прив’язки та зобов’язати ТОВ «Старнайт» демонтувати прибудову, – розповів Іван Сватенко, заступник міського голови Полтави з юридичних питань. – Вони зверталися до суду з тим, щоб скасувати рішення полтавської міськради, суд відмовив. Тобто суд визнав законним рішення Полтавської міськради про анулювання паспорту прив’язки і зобов’язання демонтувати прибудову.

Нагадаємо, Верховний суд у складі колегії суддів Касаційного адміністративного суду залишив без змін рішення Октябрського райсуду ще від 2015 року. Постанова, винесена тоді суддею Ларисою Гольник, визнавала незаконними дії Полтавської міської з передачі в оренду ТОВ «Старнайт» приміщення будинку Дворянського зібрання (колишній кінотеатр імені Котляревського) та будівельні роботи, що там провів орендатор. Відповідно до постанови, депутати мали внести зміни у рішення позачергової 37-ї сесії шостого скликання і скасувати передачу приміщення в оренду. Минулого місяця звільнили суддю, який визнав прибудову до екс-кінотеатру Котляревського законною.

За матеріалами видання “Коло”