Новини

Всі новини
2019-04-22

У Вербну неділю, за ініціативи “Самопомочі” полтавці малювали “Пастельну весну”

Ідея провести в Корпусному парку художній, професійний відкритий і доступний для усіх охочих майстер-клас належала юристу та фотографу Полтавської «Самопомочі», Ірині Мягковій. Вона сама захоплено й гарно малює, тому й захотіла поділитися прекрасним з мешканцями міста.
«Неочікувано, але ідея полтавцям сподобалася. В останній день перед заходом ми вагалися: варто закривати реєстрацію, чи ні. Бо для якісної роботи група в ідеалі мала бути від 10 до 20 чоловік. Художнику було б складно охопити своєю увагою кожного учня, якби було більше. Та все вийшло прекрасно! Учні – талановиті, кожен – зі своїм баченням. Ми отримали величезне задоволення!».

Неймовірного натхнення учасникам майстер-класу своїм прикладом додала й Вероніка Дядюк.
«Це дуже талановита дівчинка, котра народилася з аутизмом, але пройшла разом з батьками довгий і цікавий шлях прийняття цього суспільства. Нині вона чудово малює, танцює, займається іншими ремеслами. Наша «Пастельна весна» її також надихнула на створення власної картини. Вероніка – прекрасна учениця!», – кажуть організатори.
Окрім того, як виявилося, малювати пастеллю у Полтаві – велика розкіш. Про це казали учасники художнику, що вів майстер-клас, Максиму Юхну.
“Реально, малювати професійно пастелями в Полтаві, та ще й безкоштовно – це неймовірний подарунок! Кілька разів брала участь в таких публічних відкритих майстер-класах, то коштували вони від 500 грн. за одну людину. “Самопоміч” – молодці. Чекаємо ще чогось подібного з нетерпінням, – каже учасниця Юлія.
Свої роботи учасники майстер-класу забрали із собою. Віримо, що позитивні враження також!